Ndriçues i varur Eglo 96816 Tamasera
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 96816 Tamasera

Available:Out of Stock
9,900 Lek 29,000 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96816 pjesë e koleksionit Tamasera
Ky ndriçues nuk të tërheq vetëm me elegancën dhe dizajnin e tij, por është edhe një burim i fuqishëm i dritës që lëshon një dritë të bardhë të ngrohtë 3000K, 5000 lumen.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, sallone, kuzhina etj.
Materiali tepër cilësor çelik dhe plastikë me ngjyrë të bardhë.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1200
Gjerësia (në mm) 200
Gjatësia (në mm) 1200

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 39W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96816 pjesë e koleksionit Tamasera Ky ndriçues nuk të tërheq vetëm me elegancën dhe dizajnin e tij, por është edhe një burim i fuqishëm i dritës që lëshon një dritë të bardhë të ngrohtë 3000K, 5000 lumen. I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, sallone, kuzhina etj. Materiali tepër cilësor çelik dhe plastikë me ngjyrë të bardhë.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1200 Gjerësia (në mm) 200 Gjatësia (në mm) 1200

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 39W