Ndriçues i varur Eglo 91237 Vetro
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-51%
Ndriçues i varur Eglo 91237 Vetro
Ndricues-i-varur-Eglo-91237-Vetro-1

Ndriçues i varur Eglo 91237 Vetro

Available:Në gjëndje
1,800 Lek 3,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 91237 Vetro
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 91237 i koleksionit Vetro.
 • Me një dizain tepër unik që ndërthur së bashku elegancën thjeshtësinë dhe stilin modern të tij.
 • Një ndriçues që me dizajnin e tij të shkëlqyer ofron një ndriçim elegant në dhomën e ndenjes apo dhe në dhomën e ngrënies.
 • Ndriçues i varur Eglo 91237 Vetro i përbërë nga materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të bardhe dhe xham te bardhe me decor e bën atë ideal për ambientin tuaj.
 • Lehtësisht i përshtatshëm në ambientet e brendshme. 
 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

91237

Familja

Vetro

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Celik / xham i bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

350
Ndriçues i varur Eglo 91237 Vetro
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 91237 i koleksionit Vetro.
 • Me një dizain tepër unik që ndërthur së bashku elegancën thjeshtësinë dhe stilin modern të tij.
 • Një ndriçues që me dizajnin e tij të shkëlqyer ofron një ndriçim elegant në dhomën e ndenjes apo dhe në dhomën e ngrënies.
 • Ndriçues i varur Eglo 91237 Vetro i përbërë nga materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të bardhe dhe xham te bardhe me decor e bën atë ideal për ambientin tuaj.
 • Lehtësisht i përshtatshëm në ambientet e brendshme. 
 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

91237

Familja

Vetro

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Celik / xham i bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

350