Ndriçues i varur Eglo 390238 Paisano
Ndriçues i varur Eglo 390238 Paisano
Ndriçues i varur Eglo 390238 Paisano

Ndriçues i varur Eglo 390238 Paisano

29,000 Lek
Sale
Ndriçues i varur Eglo 390238 Paisano Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390238 i koleksionit Paisano. Me një dizain tepër unik që ndërthur së bashku elegancën thjeshtësinë dhe stilin modern të tij. Një ndriçues që me dizajnin e tij të shkëlqyer ofron një ndriçim elegant në dhomën e ndenjes apo dhe...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo 390238 Paisano
  • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390238 i koleksionit Paisano.
  • Me një dizain tepër unik që ndërthur së bashku elegancën thjeshtësinë dhe stilin modern të tij.
  • Një ndriçues që me dizajnin e tij të shkëlqyer ofron një ndriçim elegant në dhomën e ndenjes apo dhe në dhomën e ngrënies.
  • I përbërë nga materiali cilësor i çelikut me kabulli në ngjyrë të zezë dhe i rrethuar nga fije kashtore prej palme e bën atë ideal për ambientin tuaj.
  • Lehtësisht i përshtatshëm në ambientet e brendshme. 
  • Lloji i ndriçuesit E27
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

390238

Familja

Paisano

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40 W

Materiali

Metal/ e zeze

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

480

Artikuj të lidhur