Ndriçues tavanor Eglo 39575 MELITO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 39575 MELITO

Available:Në gjëndje
17,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39575, pjesë e linjës MELITO.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, alumin me ngjyrë të zezë dhe e artë dhe konturi i tij nga xhami i pastë.
Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 185
Gjerësia (në mm) 90
Gjatësia (në mm) 560

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X5,4W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39575, pjesë e linjës MELITO. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, alumin me ngjyrë të zezë dhe e artë dhe konturi i tij nga xhami i pastë. Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 185 Gjerësia (në mm) 90 Gjatësia (në mm) 560
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X5,4W