Ndriçues i varur Eglo 39141 Pascoa
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-35%
Ndriçues i varur Eglo 39141 Pascoa
Ndriçues i varur Eglo 39141 Pascoa
Ndriçues i varur Eglo 39141 Pascoa

Ndriçues i varur Eglo 39141 Pascoa

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 15,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39141, pjesë e koleksionit Pascoa
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur me 3 llamba për ndriçim me forma gjeometrike të ndryshme.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni, sallonin, zyrën apo dhe dhomën e ndenjes 
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim cilësor. 

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë të dhe kokat e ndriçuesit qelq në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Permasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 195
Gjatësia (në mm) 780

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39141, pjesë e koleksionit Pascoa Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur me 3 llamba për ndriçim me forma gjeometrike të ndryshme.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni, sallonin, zyrën apo dhe dhomën e ndenjes 
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim cilësor. 

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë të dhe kokat e ndriçuesit qelq në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27
  Permasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 195 Gjatësia (në mm) 780
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W