Ndriçues Statik Komodine Eglo 27041 ORLY
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 27041 ORLY

Available:Në gjëndje
3,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 27041 pjesë e koleksionit ORLY
Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik ideal për ti dhënë ambientit tuaj një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur. 
I përshtatshëm për ambiente të brendshme, kryesisht për dhoma gjumi.
Materiali i trupit çelik dhe dru, ndërsa koka e ndriçuesit alabastër qelqi.
Ka një ndërthurje të ngjyrave argjend, dru dhe e bardhë qelqi.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 380

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 27041 pjesë e koleksionit ORLY Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik ideal për ti dhënë ambientit tuaj një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur.  I përshtatshëm për ambiente të brendshme, kryesisht për dhoma gjumi. Materiali i trupit çelik dhe dru, ndërsa koka e ndriçuesit alabastër qelqi. Ka një ndërthurje të ngjyrave argjend, dru dhe e bardhë qelqi.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 380
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X40W