KASETE INKASO GJYSEM KONSTRUKT 8CM
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

KASETE INKASO GJYSEM KONSTRUKT 8CM

Available:Në gjëndje
12,900 Lek
Image
Secure

KASETE INKASO GJYSEM KONSTRUKT 8CM

 • Koleksioni i kasetave të fshehura nga VitrA është një grup standard instalimi për WC të varura në mur, plus një modalitet të përshtatshëm dhe të kursimit të ujit nga kapaciteti i rregullueshëm i ujit (nga 3-6 litra).

Informacione Teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

Valarte

Kodi:

748-1850-01

Montimi:

Ne mur 

Materiali i kasetës:

Qeramikë

Ngjyra:

E bardhë

Kapaciteti i ujit:

3-6 lt

Garancia:

10 vjet

 

KASETE INKASO GJYSEM KONSTRUKT 8CM

 • Koleksioni i kasetave të fshehura nga VitrA është një grup standard instalimi për WC të varura në mur, plus një modalitet të përshtatshëm dhe të kursimit të ujit nga kapaciteti i rregullueshëm i ujit (nga 3-6 litra).

Informacione Teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

Valarte

Kodi:

748-1850-01

Montimi:

Ne mur 

Materiali i kasetës:

Qeramikë

Ngjyra:

E bardhë

Kapaciteti i ujit:

3-6 lt

Garancia:

10 vjet