Kasete Inc 1/2 Konst Mur I Holle 3-6L Vitra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Kasete Inc 1/2 Konst Mur I Holle 3-6L Vitra

Available:Në gjëndje
14,000 Lek
Image
Secure

 Kasete Inc 1/2 Konst Mur I Holle 3-6L Vitra

 • Koleksioni i kasetave nga VitrA është një grup standard instalimi për WC të varura në mur, plus një modalitet të përshtatshëm dhe të kursimit të ujit nga kapaciteti i rregullueshëm i ujit (nga 2.5-4 litra).

Informacione Teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-748-1850-01

Seria

Integra

Materiali i kasetës

Qeramikë

Kapaciteti

3-6 Litra

Ngjyra

E bardhë

Garancia

10 vjet

 

 Kasete Inc 1/2 Konst Mur I Holle 3-6L Vitra

 • Koleksioni i kasetave nga VitrA është një grup standard instalimi për WC të varura në mur, plus një modalitet të përshtatshëm dhe të kursimit të ujit nga kapaciteti i rregullueshëm i ujit (nga 2.5-4 litra).

Informacione Teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-748-1850-01

Seria

Integra

Materiali i kasetës

Qeramikë

Kapaciteti

3-6 Litra

Ngjyra

E bardhë

Garancia

10 vjet