Kapak Wc Vitra S20
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Kapak Wc Vitra S20

Available:Në gjëndje
4,600 Lek
Image
Secure

Kapak Wc Vitra S20

 • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
 • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE

 Informacione teknike

Marka:

VitrA

Kodi:

VI-77-003-001

Origjina:

Turqi

Materiali:

Duroplast

Forma:

E harkuar

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Jo

Garancia:

10 vjet

Kapak Wc Vitra S20

 • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
 • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE

 Informacione teknike

Marka:

VitrA

Kodi:

VI-77-003-001

Origjina:

Turqi

Materiali:

Duroplast

Forma:

E harkuar

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Jo

Garancia:

10 vjet