Kapak Wc Vitra Equal
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Kapak Wc Vitra Equal

Available:Në gjëndje
7,900 Lek
Image
Secure

Kapak Wc Vitra Equal Soft-Close

 • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
 • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Informacionet teknike

Marka

VitrA

Kodi

VI-119-003R009

Origjina

Turqi

Seria 

Equal

Materiali

Duroplast

Forma

Kendore

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasat

Lartesia

4.5 cm

Gjerësia

39.4 cm 

Thellesia

47.3 cm

Kapak Wc Vitra Equal Soft-Close

 • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
 • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Informacionet teknike

Marka

VitrA

Kodi

VI-119-003R009

Origjina

Turqi

Seria 

Equal

Materiali

Duroplast

Forma

Kendore

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasat

Lartesia

4.5 cm

Gjerësia

39.4 cm 

Thellesia

47.3 cm