Grup Lavamani Vitra Root
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Grup Lavamani Vitra Root

Available:Në gjëndje
10,500 Lek
Image
Secure

 Grup Lavamani Vitra Root 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Grup lavamani  Grup Lavamani Vitra Root E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka

 VITRA

Origjina

 Turqi

Familja

 Root

Kodi

VI-A42734EXP

Perfshihet pileta

 Po

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 3/8"

Materiali 

 Krom , Qeramike

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 10 vjet


Përmasat

Lartesia

 12.2 cm

 Grup Lavamani Vitra Root 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Grup lavamani  Grup Lavamani Vitra Root E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka

 VITRA

Origjina

 Turqi

Familja

 Root

Kodi

VI-A42734EXP

Perfshihet pileta

 Po

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 3/8"

Materiali 

 Krom , Qeramike

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 10 vjet


Përmasat

Lartesia

 12.2 cm