Grup Lavamani Vitra Liquid
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Grup Lavamani Vitra Liquid

Available:Në gjëndje
59,000 Lek
Image
Secure

Grup Lavamani Vitra Liquid 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Grup lavamani Vitra Win-S E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

 VITRA

Origjina:

 Turqi

Familja:

LIQUID
Kodi:

VI-A4275039

Perfshihet pileta:

 Po

Perfshihen tubat fleksibël:

 Po

Lidhja me rrjetin:

 3/8"

Materiali:

 Krom , Qeramike

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

 EN ISO 3822

Garancia:

 10 vjet


Përmasat

Lartësia (në cm):

 14.2 cm

Diametri (në cm):

 4.6 cm

Grup Lavamani Vitra Liquid 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Grup lavamani Vitra Win-S E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione teknike

Marka:

 VITRA

Origjina:

 Turqi

Familja:

LIQUID
Kodi:

VI-A4275039

Perfshihet pileta:

 Po

Perfshihen tubat fleksibël:

 Po

Lidhja me rrjetin:

 3/8"

Materiali:

 Krom , Qeramike

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

 EN ISO 3822

Garancia:

 10 vjet


Përmasat

Lartësia (në cm):

 14.2 cm

Diametri (në cm):

 4.6 cm