Grup bideje GRB Time Male
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-28%
Grup bideje GRB Time Male
Grup bideje GRB Time Male

Grup bideje GRB Time Male

Available:Out of Stock
18,700 Lek 26,100 Lek
Secure
Grup bideje GRB Time Male 47712472
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Lartësia 75 mm në aerator,
 • Tuba lidhëse fleksibël,
 • Veshje epoksi me ngjitje dhe rezistencë të lartë,

Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Familja

 Time Male

Kodi

 47712472

Perfshihet pileta

 Jo

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 3/8"

Lartesia mbi aerator

 75 mm

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 12 cm

Lartesia

 14.5 cm

Diametri

 4.9 cm

Grup bideje GRB Time Male 47712472
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Lartësia 75 mm në aerator,
 • Tuba lidhëse fleksibël,
 • Veshje epoksi me ngjitje dhe rezistencë të lartë,

Informacione teknike

Marka

 GRB

Origjina

 Spanja

Familja

 Time Male

Kodi

 47712472

Perfshihet pileta

 Jo

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Lidhja me rrjetin

 3/8"

Lartesia mbi aerator

 75 mm

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 5 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 12 cm

Lartesia

 14.5 cm

Diametri

 4.9 cm