Ndriçues tavanor Eglo 97361 Palozza
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-62%
Ndriçues tavanor Eglo 97361 Palozza
Ndriçues tavanor Eglo 97361 Palozza
Ndriçues tavanor Eglo 97361 Palozza

Ndriçues tavanor Eglo 97361 Palozza

Available:Out of Stock
5,900 Lek 15,900 Lek
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 97361, pjesë e linjës Palozza.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin me një ngjyrë ari të trëndafilit ndërsa xhami përbëhet nga plastika.
Modeli modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 125
Gjerësia (në mm) 315
Gjatësia (në mm) 705
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 19W

Ndriçues tavanor Eglo, modeli 97361, pjesë e linjës Palozza. Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin me një ngjyrë ari të trëndafilit ndërsa xhami përbëhet nga plastika. Modeli modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 125 Gjerësia (në mm) 315 Gjatësia (në mm) 705   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 19W