Ndriçues i varur Eglo 49075 Piondro-P
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Ndriçues i varur Eglo 49075 Piondro-P
Ndriçues i varur Eglo 49075 Piondro-P
Ndriçues i varur Eglo 49075 Piondro-P

Ndriçues i varur Eglo 49075 Piondro-P

Available:Out of Stock
2,900 Lek 5,600 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49075, pjesë e koleksionit Piondro-P
KNdriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi .
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrën blu e errët pastel. 
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 170
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49075, pjesë e koleksionit Piondro-P KNdriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi .
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrën blu e errët pastel. 
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 170   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W