Bide Vitra Equal Sospeso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bide Vitra Equal Sospeso

Available:Në gjëndje
23,000 Lek
Image
Secure

Bide Vitra Equal Sospeso

 • Bide e linjës Equal katrore nga Vitra i përshtaten stileve të ndryshme të arredimit të banjove, nga ato më klasiket deri tek ato më moderne , në fakt me linjën e saj të sheshuar me butësi garanton një stil të thjeshtë, harmonik dhe elegant.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Vitra Equal Sospeso kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-7246B403-0288

Familja:

Equal

Forma:

Katrore

Materiali:

Qeramike me VitrAClean

Ngjyra:

E bardhë 

Vendosja:

Sospeso

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Thellesia (në cm):

54 cm

Gjeresia (në cm):

39.5 cm

Lartesia (në cm):

31 cm

 

Bide Vitra Equal Sospeso

 • Bide e linjës Equal katrore nga Vitra i përshtaten stileve të ndryshme të arredimit të banjove, nga ato më klasiket deri tek ato më moderne , në fakt me linjën e saj të sheshuar me butësi garanton një stil të thjeshtë, harmonik dhe elegant.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Vitra Equal Sospeso kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-7246B403-0288

Familja:

Equal

Forma:

Katrore

Materiali:

Qeramike me VitrAClean

Ngjyra:

E bardhë 

Vendosja:

Sospeso

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Thellesia (në cm):

54 cm

Gjeresia (në cm):

39.5 cm

Lartesia (në cm):

31 cm