Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak
Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak
Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak

Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak

16,600 Lek
Sale
Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak Tualeti i varur në mur Mia Katror është i pajisur me një sistem pa buzë, që garanton higjienë më të madhe se një sistem wc i tipit tradicional.  WcVitra Mia Sospeso Katrore ka një formë katrore me kënde të rrumbullakosura butësisht , një përzierje formash që garanton homogjenitetin...

Instock

Përshkrimi

Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak

  • Tualeti i varur në mur Mia Katror është i pajisur me një sistem pa buzë, që garanton higjienë më të madhe se një sistem wc i tipit tradicional. 
  • WcVitra Mia Sospeso Katrore ka një formë katrore me kënde të rrumbullakosura butësisht , një përzierje formash që garanton homogjenitetin e stilit si në banjot klasike ashtu edhe ato bashkëkohore.
  • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Wc Vitra Mia Sospeso Katrore kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
  • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
  • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-7484B003-0075

Forma 

Katrore

Materiali i WC

Qeramike

Materiali i kapakut

Duroplast

Ngjyra

E bardhë me shkelqim

Vendosja

Sospeso

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Përmasat e WC

Gjatesia 

54 cm

Gjeresia

36.5 cm

Lartesia

40 cm

Artikuj të lidhur