WC + Kapak Slim Vitra Integra Sospeso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

WC + Kapak Slim Vitra Integra Sospeso

Available:Në gjëndje
22,500 Lek
Image
Secure

WC Vitra Integra Sospeso Rrethore

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • WC Vitra Integra Sospeso eshte një tualet i varur në mur pa buzë me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike me xham të bardhë, i garantuar për 10 vjet. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Tualeti i serisë Integra është një pajisje higjienike me një dizajn kompakt, e përshtatshme për ata që duan t'i japin një prekje stili dhe elegance orendive të banjës së tyre . 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

Integra

Kodi:

 • VI-7041B003-0075
 • VI-110-003R019

Vendosja :

Sospeso

Materiali i WC:

Qeramikë

Materiale i kapakut

Duroplast

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Po

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat e WC:

Gjerësia (në cm):

35.5 cm  

Thellësia (në cm):

22 cm 

 

Përmasat e kapakut:

Lartësia (në cm):

5.8 cm

Gjerësia (në cm):

36.4 cm 

Thellësia (në cm):

 45.7

WC Vitra Integra Sospeso Rrethore

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • WC Vitra Integra Sospeso eshte një tualet i varur në mur pa buzë me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike me xham të bardhë, i garantuar për 10 vjet. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Tualeti i serisë Integra është një pajisje higjienike me një dizajn kompakt, e përshtatshme për ata që duan t'i japin një prekje stili dhe elegance orendive të banjës së tyre . 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!
*Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE 

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

Integra

Kodi:

 • VI-7041B003-0075
 • VI-110-003R019

Vendosja :

Sospeso

Materiali i WC:

Qeramikë

Materiale i kapakut

Duroplast

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Po

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat e WC:

Gjerësia (në cm):

35.5 cm  

Thellësia (në cm):

22 cm 

 

Përmasat e kapakut:

Lartësia (në cm):

5.8 cm

Gjerësia (në cm):

36.4 cm 

Thellësia (në cm):

 45.7