Bide-Vitra-S20-Incaso
Bide-Vitra-S20-Incaso
Bide-Vitra-S20-Incaso

Bide Vitra S20 ne toke

11,900 Lek
Sale
Bide Vitra S20 ne toke  Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane.  Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative. Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Vitra S20 ne toke  kombinohet lehtësisht...

Instock

Përshkrimi

Bide Vitra S20 ne toke 

  • Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
  • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
  • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Vitra S20 ne toke  kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
  • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja.
  • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

S20

Kodi:

VI-5509L003-0288

Materiali:

Porcelan 

Ngjyra:

E bardhë 

Vendosja:

ne toke

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

54 cm

Gjerësia (në cm):

36 cm

 

Artikuj të lidhur