Vaske Ovale 190x90 Vitra Istambul
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Vaske Ovale 190x90 Vitra Istambul

Available:Në gjëndje
145,000 Lek
Image
Secure

Vaske Ovale 190x90 Vitra Istambul 

 • Imagjinoni një përvojë rigjeneruese 360 ​​°, e aftë për të zgjuar trupin dhe për të rigjallëruar shpirtin.
 • Me vaskën Calos 2 ju i jepni vetes një moment relaksi të pastër dhe i jepni formë hapësirës tuaj në të cilën ngjyrat, luksi dhe format bashkohen në një ambient unik.
 • Rregulloni rrjedhën e ajrit me programe specifike dhe kënaquni në një moment të paharrueshëm. Gama e sistemeve të mirëqenies së vaskave Novellini - funksione, pajisje dhe opsione - është vërtet e gjerë dhe përshtatet me çdo nevojë.

Informacione Teknike

Marka:

Vitra

Origjina:

Turqi

Stili:

Istambul

Forma:

Drejtkendeshe

Ngjyra:

E Bardhe

Kodi:

VI-53000001000

Funksionet dhe pajisjet:

Dezinfektim, Mbeshtetje te kokes

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Lartësia (në cm):

56 cm

Gjatësia (në cm):

190 cm

Gjerësia (në cm):

56 cm


Vaske Ovale 190x90 Vitra Istambul 

 • Imagjinoni një përvojë rigjeneruese 360 ​​°, e aftë për të zgjuar trupin dhe për të rigjallëruar shpirtin.
 • Me vaskën Calos 2 ju i jepni vetes një moment relaksi të pastër dhe i jepni formë hapësirës tuaj në të cilën ngjyrat, luksi dhe format bashkohen në një ambient unik.
 • Rregulloni rrjedhën e ajrit me programe specifike dhe kënaquni në një moment të paharrueshëm. Gama e sistemeve të mirëqenies së vaskave Novellini - funksione, pajisje dhe opsione - është vërtet e gjerë dhe përshtatet me çdo nevojë.

Informacione Teknike

Marka:

Vitra

Origjina:

Turqi

Stili:

Istambul

Forma:

Drejtkendeshe

Ngjyra:

E Bardhe

Kodi:

VI-53000001000

Funksionet dhe pajisjet:

Dezinfektim, Mbeshtetje te kokes

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Lartësia (në cm):

56 cm

Gjatësia (në cm):

190 cm

Gjerësia (në cm):

56 cm