Pasqyre 80 Cm Vitra Sento
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Pasqyre 80 Cm Vitra Sento

Available:Në gjëndje
49,000 Lek
Image
Secure

Pasqyre 80 Cm Vitra Sento 

 • Ndriçimi është i integruar në pasqyrë.
 • Në mëngjes apo në mbrëmje do tju ndihmojë gjatë kryerjes së higjenës, stilimit të flokëve, zgjedhjes së veshjeve etj.
 • Mund ta përdorni kryesisht në banjë, por edhe në korridor, holl, garderobë apo dhomë gjumi.
 • Pasqyra ka opsionin touch për ndezje dhe fikje.

Informacionet Teknike

Marka

VITRA

Kodi

VI-66001

Familja

SENTO

Materiali

Alumin

Materiali i xhamit

Pasqyre

Ngjyra 

Argend

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Funksionet

Rezistent ndaj pikave te ujit
Garancia 5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

700

Pasqyre 80 Cm Vitra Sento 

 • Ndriçimi është i integruar në pasqyrë.
 • Në mëngjes apo në mbrëmje do tju ndihmojë gjatë kryerjes së higjenës, stilimit të flokëve, zgjedhjes së veshjeve etj.
 • Mund ta përdorni kryesisht në banjë, por edhe në korridor, holl, garderobë apo dhomë gjumi.
 • Pasqyra ka opsionin touch për ndezje dhe fikje.

Informacionet Teknike

Marka

VITRA

Kodi

VI-66001

Familja

SENTO

Materiali

Alumin

Materiali i xhamit

Pasqyre

Ngjyra 

Argend

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Funksionet

Rezistent ndaj pikave te ujit
Garancia 5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

700